Poleć nas, a będziesz miał dostawę gratis

Zyskaj miesiąc transportu gratis w e-sklepie leclerckatowice24.pl

Weź udział w akcji promocyjnej POLEĆ NAS

Akcja ”POLEĆ NAS” będzie realizowana w terminie:

dla osób polecających od dnia 10.07.2018 do 04.10.2018,

dla osób robiących zakupy z polecenia od dnia 10.07.2018 do 31.10.2018.

 

Zasady akcji:

Zaproponuj znajomym lub kontrahentom zrobienie zakupów w leclerckatowice24.pl.

 

Jeżeli Ci się uda i zostaną naszymi Stałymi Klientami*, to za każdą osobę lub firmę otrzymasz przez miesiąc bezpłatny transport zakupów na terenie Katowic (w I i II strefie dostaw). Osoba lub firma robiąca zakupy z Twojego polecenia otrzyma transport gratis do pierwszych zakupów na terenie Katowic (w I i II strefie dostaw).

 

Osoba polecająca może wielokrotnie brać udział w Akcji ”POLEĆ NAS”.

W takiej sytuacji osoba polecająca otrzymuje darmową dostawę za każdego nowego stałego klienta. W razie przyznania kilku darmowych dostaw osobie polecającej okresy wykorzystania darmowej dostawy nie sumują się, a każdy z nich biegnie osobno od dnia przyznania każdej nagrody.

 

Osoba robiąca zakupy z polecenia , jako Stały Klient, może brać udział w Akcji ”POLEĆ NAS” tylko raz. Po spełnieniu warunków Stałego Klienta, może brać udział w akcji jako osoba polecająca i zyskać przez miesiąc bezpłatny transport zakupów na terenie Katowic (w I i II strefie dostaw).

 

Warunkiem koniecznym jest:

aby osoba robiąca zakupy z polecenia, jako Stały Klient dopisywała w opisie zamówienia Akcja ”POLEĆ NAS” wraz z adresem e-mail osoby polecającej, podanym przez nią podczas rejestracji w leclerckatowice24.pl.

 

Prosimy osoby polecające o dopisywanie w opisie zamówienia

Akcja ”POLEĆ NAS”.

 

 

*Przez Stałego Klienta rozumiemy osobę fizyczną, osobę prawną, lub jednostkę organizacyjną (w rozumieniu art. 331 k.c.), która przez okres czterech kolejnych tygodni, w okresie od dnia 10 lipca 2018 r. do dnia 31 października 2018 r. co najmniej raz w tygodniu dokonała jednorazowych zakupów w leclerckatowice24.pl., na kwotę nie mniejszą niż 100 zł.

 

Regulamin Akcji ”POLEĆ NAS”

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK